Dołącz do naszej grupy!
Aktualizacje

Delta Theater – nowy serwer w Crossfire!

Startuje Delta Theater!

Pisaliśmy o tym, że deweloperzy przygotowują dla nas nowy serwer, a informował o tym CM CrissCross, jeszcze w październiku. I stało się!

Długo wyczekiwany serwer Delta Theater zostanie wprowadzony już 16.11.2017 po przerwie technicznej, która zacznie się od 7:00 rano.

Jak pamiętacie, albo nie 😉 – serwer Delta Theater postawiony jest na ustawieniach serwerów, na których były rozgrywane finały CFS podczas tegorocznego Gamescom. Deweloperzy chcą przetestować nową konfigurację pod względem wydajności i nową lokalizację serwera – Niemcy.

Czyżby Delta Theater miał rozwiązać znienawidzone micro-lagi? Oby! Według zapowiedzi dewów, nowy serwer ma przede wszystkim, zapewnić lepsze doznania z gry, a samą rozgrywkę uczynić bardziej płynną i stabilną. Wypisz, wymaluj – to, o czym społeczność trąbiła od pewnego czasu, może przejść do historii. Trzymamy kciuki!

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i Delta Theater sprawdzi się w boju, wówczas pozostałe serwery zostaną zmodyfikowane i postawione na dokładnie takich samych parametrach. Jednak, żeby to się wydarzyło musimy nieco pomóc ekipie z Crossfire.


Ankieta z informacją zwrotną!

Najważniejszym elementem testów jest informacja zwrotna od społeczności. Słowem, po rozegraniu kilku partii wypełnijcie ankietę, która pozwoli zrozumieć deweloperom, czy zmiany poszły w dobrym kierunku.

zvr
Twoja reakcja