Dołącz do naszej grupy!
Esport

Już w najbliższą niedziele obejrzymy finały mistrzostw świata w Crossfire!

Finały Mistrzostw Świata w Crossfire

Już 30 listopada zaczyna się turniej, a finały będą miały miejsce w niedziele (0.12.2017), w Xi’an w Chinach.

12 najlepszych drużyn, wyłonionych w finałach regionalnych (CFS 2017 National Finals), które miały miejsce w 11 różnych regionach świata, spotka się w mieście Xi’an, aby walczyć o tytuł mistrza Crossfire.

Europę będzie reprezentować drużyna Flipsid3 Tactics.

Czas trwania tegorocznego CFS 2017 został wydłużony o jeden dziań, dając możliwość rozegrania wszystkich meczy na jednej scenie. W czasie czterodniowego turnieju, wszystkie drużyny będą zmagać się w fazie grupowej, w trybie double-elimination.

Osiem najlepszych drużyn przejdzie do fazy turniejowej, gdzie już na scenie będą walczyć o miejsce w finale w trybie single-elimination.


Nagrody

Co ciekawe, w tym roku bardzo mocno wzrosła pula nagród, która bazowa kwota – 400 tys. dolarów, została zasilona o dodatkowe 450 tys. dolarów ufundowanych przez chińskich użytkowników w ramach funduszu na rzecz eSportu.

Z tego tytułu tegoroczna, łączna kwota przeznaczona na nagrody w serii CFS wliczając w to finały regionalne z całego świata, wynosi 1 050 000 dolarów.

Tegoroczna edycja finałów będzie szóstą z kolei edycją CFS GF, najbardziej prestiżowego esportowego wydarzenia w grze Crossfire.


Gdzie oglądać?

Transmisje z rozgrywek będą dostępne w języku angielskim, portugalskim, chińskim i wietnamskim. Anglojęzyczny stream będzie można śledzić tutaj:

Dyrektor odpowiedzialny za scenę eSportową gry Crossfire, Brady Yeo stwierdził:

„Scena CROSSFIRE w ramach eSportu, jest z każdym rokiem coraz większa i znacząco rozszerza swój zasięg na całym świecie. Zrobimy wszystko, aby również tegoroczne finały CFS dostarczyły wszystkim fanom CROSSFIRE niezapomnianych wrażeń”.

zvr
Twoja reakcja