Dołącz do naszej grupy!
Newsy

Startuje Mod Event 07.09, a z nim szansa na rozegranie meczu z ciekawymi nagrodami!

Potrzebujemy Cię najemniku! Operacja mod event 07092017 zaczyna się dzisiaj. Nagroda wysoka, ryzyko niskie. Weźcie udział, bo ktoś Wam miejsce zajmie!

Mod Event 7.09 zaraz startuje!

Najemnicy, przygotujcie się i łapcie za karabiny! Kolejna operacja, Mod Event konkretnie, ma miejsce dzisiaj, 7 września, o 21:00. Planowane zakończenie zostało ustalone na godzinę 22:00 i tego się trzymać!

Zrozumiano? Wszystko jest na plakacie. Nie zrozumiano? Kto ty jesteś? Ten nowy? Tym razem masz szczęście, wszyscy dostają taką samą nagrodę! Jest to jedna kapsuła RP. Pasuje? Nie? Za kogo ty się uważasz? Oczywiście, to co znajdziecie po drodze jest Wasze.

Premia? Wysoko celujesz młody. Podobasz mi się! Tak, jak wygrasz dostajesz jeszcze dwie kapsuły. To powinno zaspokoić twoje potrzebny na, khm, wiesz na co. Miejsce? Zgłoś się na Alpha, kanał 7. Będzie pewnie zawalony, ale musisz to zrobić.

Zrozumiano? W takim razie mam do powiedzenia ostatnią, najważniejszą rzecz! Musicie rozegrać pełen mecz, żeby dostać zapłatę. Walczcie z całych sił, a po wszystkim zobaczcie efekty. W razie czego żołnierze z tagiem [Mod] to tak zwani moderatorzy. Oni powinni Wam wszystko wyjaśnić!

To już wszystko wiadomo? Co to znaczy, że powiedziałem dwie rzeczy, kiedy miała być jedna, ostatnia? Taki cwaniak, mądrala z ciebie knypku? Cała reszta odmaszerować, do kwatermistrza kupcie sobie coś ładnego, za te Wasze psie GP. Z tym panem sobie osobiście porozmawiam.

 

zvr
Twoja reakcja