Dołącz do naszej grupy!
Newsy

Mileage Shop – czyli o tym, jak Crossfire staje się pełnym Free2play

Jedną z największych wad, jaką podają gracze Crossfire są znaczne bonusy, przewidziane dla osób wydających gotówkę. Rozwiązaniem okaże się MP Shop.

Jego zamysł jest bardzo prosty – zdobywanie fantów za darmo, na bieżąco, dla wiernych fanów mających czas, ale nie gotówkę. System pojawi się w najbliższych dniach na serwerach.

Punkty MP zastąpią punkty FP i prawdopodobnie nie nastąpi żadna konwersja, czyli całe FP przepadnie. Dlatego warto je teraz wydać. Przejdźmy jednak do samego MP.

Nowe punkty zdobędziecie poprzez wykonywanie zadań dziennych, tygodniowych oraz napełnianie paska Ferver. Mają one dwie cechy charakterystyczne:

  • Po zdobyciu 12 000 MP, punkty zresetują się, jeżeli dany gracz nie loguje się codziennie do gry.
  • Można zdobyć tutaj unikalne przedmioty, takie jak różne, płatne wersje broni. Zapowiedziano także, że w europejskiej wersji pojawi się pewna różnica – „coś, co zaczyna się na literę V, a kończy na P”. Prawdopodobnie chodzi o przedmioty VVIP
  • Są tam też nowe, ekskluzywne przedmioty, takie jak zapowiedziany Miecz Xuan Yuan bron do walki wręcz z większym zasięgiem niż standardowy, znacznie mocniejszym atakiem, jednak mniejszą prędkością ataku.
  • Po zakupie jednego przedmiotu nie można przez jakiś czas nabyć nowego w sklepie MP – jest to zabezpieczenie, przeciwko nadmiernemu farmieniu.
  • Prawdopodobnie pojawi się na serwerach Europejskich 14 marca.

 

zvr
Twoja reakcja