Dołącz do naszej grupy!
Newsy

Ogłoszenie w sprawie przejęcia Crossfire Europe przez Smilegate West

Na oficjalnym forum możemy przeczytać oświadczenie od GM Celestine, w którym mówi co nieco o przejęciu CF Eu przez oddział Smilegate West

Uwaga Najemnicy!

Jak już mogliście przeczytać w poprzednim komunikacie, serwis CFEU zostanie przejęty orazzarządzany przez Smilegate West w najbliższej przyszłości.

Przede wszystkim chcielibyśmy wyrazić naszą szczerą wdzięczność wszystkim obecnym GM-om CFEU (Barolo, Feralus, Wonko, ZenPanda i PM CrissCross) za ich wspaniałą pracę przy wspieraniu społeczność oraz zapewnieniu niesamowitej jakości rozgrywki. Byli i nadal są niezwykle pomocni. Mamy nadzieję, że będziemy mogli skorzystać z ich wspaniałej pracy i kontynuować dostarczanie Wam tak doskonałej jakości gry.

Po drugie, dla wszystkich wspaniałych graczy tej społeczności, chcielibyśmy zapewnić, że ta zmiana nie wpłynie na konta, postępy, statystyki ani nic, co osiągnąłeś w CFEU. Będziesz mógł nadal grać i cieszyć się grą jak zwykle, jakby nic się nie stało.

Zapewniamy, że ten transfer jest jedynie wymianą zarządzania grą, z rąk do rąk. Jak wielu z was wie, Smilegate West ma duże doświadczenie w prowadzeniu wielu wersji CrossFire i mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości udostępnimy wam nowe ekscytujące treści, wydarzenia i systemy, zarówno w grze, jak i w na stronie.

Jak wspomniano w pierwotnym ogłoszeniu, wkrótce będzie dostępnych więcej szczegółów dotyczących transferu, jednak nie będzie to miało wpływu na grę.

Dziękuję i mamy nadzieję, że nadal będziemy dawać ci doznania, na które zasługujesz.

Źródło: http://forum.gamerage.com/crossfire/forums/p/51884/249185.aspx#249185

zvr
Twoja reakcja