Dołącz do naszej grupy!
Poradniki

Poradnik jak grać na Eagle Eye?

Poradnik do mapy Eagle Eye

Witajcie! Startujemy z serią poradników dotyczącą poszczególnych map i sposobu grania na nich. Zaczniemy od Eagle Eye, jednej z najpopularniejszych map. Opis mapy przygotował Patryk Barańczyk! 

Eagle Eye jest dostępne w następujących trybach gry:

A teraz przyjrzyjmy się mapie i kluczowymi miejscom, które na niej się znajdują.


Omówienie kluczowych miejscówek

  • Global Risk i Black List Respawn – to oczywiście miejsce, z którego startujemy i gdzie się odradzamy.
  • Long B – to bardzo dobre miejsce dla snajperów, zarówno po stronie GR jak i BL. Polecane są też bronie z tzw. wallbangiem, ponieważ jest trochę skrzyń, poprzez które można strzelać.
  • Long A – po stronie BL można łatwo zająć site A, jeśli drużyna ze sobą współpracuje. Jeśli jesteś GR, to bardzo przydatny jest karabin snajperski (np. AWM).
  • Mid – po stronie GR staramy się pilnować, aby nikt nie przeszedł przez mid, czyli środek. Po stronie BL staramy się wyeliminować przeciwników, którzy nierozważnie się odkryją.
  • Wieża – jest to strategiczny punkt, ponieważ pozwala pilnować dwóch bomb site’ów. Co umożliwia nam likwidację przeciwnika, który rozbraja bombę. Pamiętajcie jednak o pewnej prawidłowości w życiu snajpera, ty widzisz wszystkich, ale wszyscy również widzą ciebie.
  • Hotel – w tym miejscu najlepiej czują się przedstawiciele GR. Drużyna może spokojnie czekać na przeciwnika, co staje się mocnym wyzwaniem dla ekipy BL.

Porady

zvr
Twoja reakcja