Dołącz do naszej grupy!
Newsy

Smilegate West przejmuje Crossfire Europe

Dostaliśmy wczoraj niecodzienną informację - biuro Smilegate w Europie zostanie zamknięte, a Crossfire EU przejmie Smilegate West, odpowiedzialne za wszystkie wersje gry w obu Amerykach.

Dostaliśmy wczoraj niecodzienną informację – biuro Smilegate w Europie zostanie zamknięte, a Crossfire EU przejmie Smilegate West, odpowiedzialne za wszystkie wersje gry w obu Amerykach.

Dziś chcielibyśmy poinformować, że europejskie biuro Smilegate zostanie zamknięte tego lata w ramach nowej strategii biznesowej Smilegate. Jesteśmy pewni, że nie będzie to miało negatywnego wpływu na CROSSFIRE, Smilegate West, ponownie przejmie te operacje. Jak większość z was już wie, Smilegate West publikuje obecnie CROSSFIRE w Ameryce Północnej, MENA, Ameryce Łacińskiej i Brazylii, a także ma doświadczone i zaangażowane zespoły pracujące nad udostępnieniem nowych ekscytujących wydarzeń i treści naszym europejskim graczom.

Co to oznacza

  • Według zapewnień, konta ani gra nie zostaną zmienione w znacznym stopniu – przeciętny gracz nie zauważy różnicy na pierwszy rzut oka.
  • Wydarzenia oraz plan wydawania nowej zawartości będzie bardziej przypominały te z NA.
  • Zmieni się obsada GM-ów/wydawców/twórców.
  • Wygasną niektóre umowy podpisane ze Smilegate Eu, dotyczące promowania Crossfire – część z nich może jednak przedłużyć Smilegate West.

Więcej informacji zostanie podanych w późniejszym terminie.

Źródło: http://forum.gamerage.com/crossfire/forums/t/51869.aspx?PageIndex=1

zvr
Twoja reakcja