Dołącz do naszej grupy!
Esport

Startują zapisy do turnieju kwalifikacyjnego Crossfire Stars Invitational, który odbędzie się w Hanoi!

Kwalifikacje do Crossfire Stars Invitational – Hanoi, Wietnam 2017

Dziś pojawiła się informacja o kwalifikacjach do turnieju Crossfire Stars Invitational, który odbędzie się w Wietnamie. Jak widzimy, jest to jednoznaczne potwierdzenie słów Joanny Brych, która wyjaśniała, na co mogą liczyć gracze, którzy na poważnie wezmą się za CF’a.

01-02.10.2017 zespoły będą konkurować ze sobą o awans do CFS Invitational, którego pula nagród wynosi 30 tys. dolarów. Co ważne, zwycięzca kwalifikacji będzie miał całościowo sponsorowany (all-inclusive) wyjazd do Hanoi. W skład drużyny wchodzi 6 osób: 5 zawodników + manager.

Wszystkie wydatki oraz koszty zakwaterowania będą pokryte przez Smilegate Europe, w tym koszt uzyskania wizy dla całego zespołu.


Zasady kwalifikacji

Zespoły biorące udział w kwalifikacjach będą walczyły w systemie Swiss. Osiem najlepszych drużyn przejdzie do kolejnego etapu, gdzie rozgrywki będą toczone w trybie Single Elimination. Taki scenariusz obejmuje 16 drużyn.

Jednak organizatorzy nie chcą stawiać ograniczeń co do liczby zgłoszeń, dlatego przygotowali rozwiązanie alternatywne. W przypadku gdy, zgłosi się więcej niż 16 drużyn, system Swiss zostanie zastąpiony klasyczną drabinką Double Elimintaion. W tym przypadku nie ma ograniczeń, co do liczby zgłoszonych drużyn.


Nagrody

Nagrody w turnieju kwalifikacyjnym do Crossfire Stars Invitational:

  1. Wyjazd na Crossfire Stars Invitational Hanoi 2017
  2. €250
  3. €100
  4. €50

Jak się zapisać?


Wraca Go4Crossfire

Od 08.10.2017 Crossfire wraca z cotygodniowymi turniejami Go4Crossfire.

  • co tydzień do wygrania 400 dolarów
  • w ramach finału miesiąca 500 dolarów
zvr
Twoja reakcja