Dołącz do naszej grupy!
Esport

Styczniowe rozgrywki Go4Crossfire kończą się. Zaraz poznamy uczestników IEM Katowice!

Skończyły się rozgrywki Go4Crossfire organizowane przez ESL. W każdą niedzielę stycznia odbywał się turniej, w którym do zdobycia były nagrody w postaci skórek, pieniędzy oraz punktów.

Te są o tyle ważne, że przesądzą o tym, kto będzie reprezentował Crossfire na IEM Katowice. Do finałów wejdzie 8 drużyn z największą ilością punktów. Jednak już teraz widać przepaść między częścią z nich.

Zdecydowanym faworytem jest PENTA Sports. Zdobyli oni łącznie 240 punktów. Po piętach depczą im chłopaki z portugalskiego squad. Uzbierali oni 220 punktów. FlipSid3 zajmuje dopiero miejsce 3 z równą 100. Przypominam, że grają oni przy okazji w CFPL.

Te trzy zespoły to zdecydowani faworyci. Jednak sytuacja na podium może się jeszcze zmienić. Przed nami ostatnie rozgrywki styczniowe. Odbędą się 4 lutego. Zapiszecie się do nich tutaj. Przy odrobinie szczęścia ktoś załapie się na finał!


Ten odbędzie się 7 lutego. Jego zwycięzca zawalczy podczas IEM Katowice 2018. Rozgrywki odbędą się w weekend 2-4 marca! Ostatnia tura biletów na wydarzenie startuje już jutro! Spieszcie się, bo rozchodzą się one w kilka sekund!

zvr
Twoja reakcja